Kurumsal Yapımız

İşlerimiz pratik, ekonomik, yaygın ve dinamik unsurlarla sektörde “tek” ve “benzersiz” bir yapı gösterir. Sağlığa ve eğitime önem verir, dermokozmetik, otc ve ilaç sektörünün samimi, dürüst ve pozitif bir destekçisi olarak her zaman yanında yer alırız. 

 

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz: Türkiye dermokozmetik, OTC ve ilaç sektörünün her zaman “En Büyük Ajansı” olmak. Müşteri ve çalışanların “En Çok Çalışmak İstediği” ajans olmak.

Misyonumuz: Dermokozmetik, OTC ve ilaç firmaları ile münhasıran eczanelerin pazar paylarını artırmak ve marka performanslarını yükseltmek için; yaratıcılık, saha uygulaması, iş geliştirme, tedarik, lojistik ve etkinlik yönetimi hizmetleri içeren Pazarlama, Eğitim ve İnsan Kaynakları konularında optimum çözümler sunarız. Dermokozmetik, otc ve ilaç  sektöründe çalışmak isteyen işgücüne eğitim ve gelişim imkanları vererek, sektörümüze yardımcı oluruz.

 

Artılarımız

Pazarlama süreçleri, eğitim ve insan kaynakları ajansı olarak sektörün yeni nesil çözüm ortağı... Dermokozmetik, otc ve ilaç sektörünü iş modeli yapmış  tek çözüm ortağı… Sektöründe, eczaneyi en iyi ve yakından tanıyan çözüm ortağı… Yüksek kalite ve standartta tüm Türkiye’ye servis verebilen en yaygın çözüm ortağı… Sınırsız yaratıcılık ve saha gücü ile dermokozmetik, otc ve ilaç sektörünün en dinamik çözüm ortağı… Dermokozmetik, otc ve ilaç şirketleri ile eczanelere 360 derece hizmet verebilen en bütünleşik çözüm ortağı… Müşterilerinin Pazarlama, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Satış bütçelerini en iyi kullanmasını sağlayan en ekonomik çözüm ortağı… Müşterilerinin değerli olan zamanını daha iyi kullanmasını sağlayan en pratik çözüm ortağı…

 

 

 

Ekibimiz

HABERLER
tasarım: Çiğdem Erdinç Tasarım Ofisi